Чим унікальні навушники для iPad

Архіви

Останні коментарі

  навушники для iPadБагато користувачів гаджетів Apple не здогадуються про те, що гарнітури від їх пристроїв, у тому числі навушники для iPad, мають власний унікальний функціонал. Сучасний вибір навушників величезний, і велика частина з них дружить з яблучними планшетами. Але в цьому огляді мова піде не про сторонні акустичні рішення, а про оригінальні навушники Apple, оснащені невеликим пультом управління і мікрофоном.

  У комплекті окрім самих навушників додається інструкція до них, на яку, як правило, майже ніхто не звертає належної уваги. Можливо тому, про те, що за допомогою крихітної прямокутної вставки на дроті гарнітури можна не лише розмовляти, але також повністю управляти аудіо або відео плеєром, власники чудо-наушників дізнаються або випадково, або з подібних оглядів.

  Функції оригінальних навушників для iPad

  На пульті від цієї гарнітури акуратно розташувалися три кнопки. Дві з них, що розташовані по краях пульта, призначені для регулювання гучності відтворення, або розмови. Відповідно, на них вказані характерні знаки “плюс” і “мінус”. Що стосується центральної кнопки, то виробники не поскупилися і надали їй аж цілих шість корисних функцій.

  За допомогою цієї кнопки можна починати програвання, ставити його на паузу. Також вони здатні перемикати треки вперед і назад. І ще, вони дозволяють здійснювати перемотування запису в обох напрямах. Тільки представте, усе це можна зробити за допомогою однієї кнопки, але при різній кількості натиснень на неї:

  chym-unikalni-navushnyky-dlya-ipad-02

  • Програвання - одне натиснення;
  • Пауза – також одне натиснення, за умови, що запис програвається;
  • Наступна композиція – подвійне натиснення, а якщо утримувати друге натиснення, активується перемотування вперед;
  • Попередня композиція – потрійне натиснення, як і в попередньому пункті, затиск на третій раз перемотуватиме аудіо у зворотному напрямі.

  Ще необхідно відмітити високу якість мікрофону, який також помістився в цей маленький прямокутник, тільки із зворотного боку. На іншому “кінці дроту” співрозмовник виразно почує вас, якщо говорите по такій гарнітурі для iPad. Вона універсальна для усіх гаджетів від Apple, і з однаковим успіхом радуватиме свого власника як на iPad, так і на iPhone, iPod. А на пристроях інших виробників, де є роз’єм 3.5 мм, її практично в усіх випадках можна використовувати як відмінну музичну гарнітуру, без можливості управління програванням.

  навушники для iPad

  Заміна рідної гарнітури для iPad

  Цілком можливо, що з яких-небудь причин вас не влаштовують рідні навушники від вашого планшета, або вони просто вийшли з ладу. У такому разі ви з легкістю знайдете гідну заміну, оскільки в iPad використаний аудіо-вихід 3.5 мм, який вважається стандартним для портативних музичних аксесуарів.

  Можна сміливо завірити, що переважна більшість навушників, які ви знайдете у будь-якому магазині електроніки, мають саме такий роз’єм. Це надає величезний вибір музичних аксесуарів для iPad, починаючи від самих бюджетних, закінчуючи елітними дизайнерськими гарнітурами, вартістю в сотні євро.

  Крім того, гідною заміною можуть стати якісні безпровідні навушники, якщо вам набридло постійно плутатися в дротах. Практично в усіх iГаджетах, у тому числі і у iPad, є присутнім модуль Bluetooth, який дозволяє синхронізувати пристрій з іншими Bluetooth аксесуарами.


  Post a Comment

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>