Детройт буде істотно зменшений

Архіви

Останні коментарі

  місто ДетройтАмериканське місто Детройт, відоме ще ​​кілька років назад, як найбільший світовий центр автомобільної промисловості, найближчим часом може істотно зменшитися в розмірах.

  Цей мегаполіс нині є символом світової кризи. Минулого року місцева влада оголосила про банкрутство, проте задовго до цього люди почали масово від’їжджати з Детройта. Щоб хоч якось врятувати місто, місцева влада розробила спеціальну програму, згідно якої багато з покинутих будинків і будівель, сьогодні можна купити усе за один долар США. Проте незважаючи на символічну ціну, охочих відновлювати життя в місті не багато, тому більшість старих будов найближчим часом будуть знесені.

  За розпорядженням президента країни Барака Обами, команда фахівців розробила план дій. На початку будуть знесено близько 40 тисяч будівель, потім можливо буде прийнято рішення про демонтаж ще декількох тисяч будов, усе залежатиме від поточної ситуації. На реалізацію цієї програми планується витратити $ 850 млн.

  Проект є одним із способів врятувати Детройт від економічного краху. Його населення зменшилося останніми роками більш ніж на половину і тепер складає менше мільйона. Відповідно, зменшення території міста може допомогти оптимізувати витрати на його утримання, а також у боротьбі з кримінальними елементами, що влаштувалися в покинутих будівлях.

  Детройт, колись друге найбагатше місто США і символ американської промислової потужності, в липні 2013 року оголосив про своє банкрутство. Це найбільший випадок банкрутства в історії США. Гігантська місто-примара має на своїй території порожні квартали, заводи і церкви, які поступово стають химерною туристичною пам’яткою. Фотографів ентузіастів і мандрівників не лякає навіть високий рівень злочинності.


  Post a Comment

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>