Космічна повітряна куля

Архіви

Останні коментарі

  космічна повітряна куляХто не хотів хоч раз в житті стати астронавтом? Побачити земну кулю своїми очима, пізнати безмірність космосу, відчути незабутній драйв? Мрію про подорож в космос зможе здійснити тепер кожен, завдяки компанії World View. Вона успішно організувала випробування свого нового дітища. Приблизно за сімдесят п’ять тисяч доларів (сума коливається) можна буде придбати квиток на екскурсію на космічній повітряній кулі.

  Випробування зменшеної моделі були проведені 18 червня в Міжнародному Аероцентрі Розвелла в Нью-Мексіко. Портал Space передає інформацію про початок нового етапу -космічного туризму. Апарат зміг набрати висоту в тридцять сім кілометрів над поверхнею Землі. Проте, модель кулі – це усього лише прототип, що становить десять відсотків від справжнього розміру винаходу. Компанія завіряє, що їм вдасться підкорити висоту і з повномасштабною версією. Більше того, тридцять сім кілометрів – мінімальна планка, яку прогнозує компанія Арізони.

  космічна повітряна куля

  Це може стати проривом у сфері туризму і космічних розробок.
  Цей експеримент притягнув громадську увагу. Джейн Пойнтер, що є виконавчим директором компанії World View, виразив свій захват і одночасно здивування з приводу випробувань. Він вважає, що таким чином прокладається дорога до перспективного напряму, що швидко розвивається, в туризмі. Виконавчий директор висловив бажання зробити космічний тур загальнодоступним. Звичайно, фінансово дозволити собі таке задоволення відразу всі не зможуть. Можливо, в майбутньому це буде менш скрутно.
  космічна повітряна куляПотрібно відмітити, що модель кулі провела на межі атмосфери приблизно п’ять годин, тільки потім була спущена на землю. На певній відстані від землі, зниженню апарату посприяв парашут, зробивши приземлення м’яким і нешкідливим.

  Аналізуючи успіхи компанії World View, фахівці стверджують, що справжні польоти з пасажирами на борту можуть стати реальністю вже до 2016 року. Станьте в чергу, пані та панове, ми їдемо на екскурсію в космос!


  Post a Comment

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>