MagicGardens: в Польщі відкрився перший тематичний сімейний парк

Архіви

Останні коментарі

  тематичний сімейний паркПоряд з Янувом над Віслою серед лугів, лісів і ущелин був створений сімейний парк – “MagicGardens”. Перший тематичний парк в Польщі був побудований на основі оригінального казкового сюжету про майстра Зоряне, творця саду, який пропонує гостям прокотитися на більше ніж тридцяти рухаючихся фігурах.

  Перетинаючи ворота MagicGardens гості потрапляють в незвичайний світ, населений загадковими істотами. Серед дерев, тисячі квітучих кущів і кольорів знайшли свій притулок величезна гусінь, дракони, феї, чарівні птахи і відважні гноми. Ігрові майданчики MagicGardens ретельно продумані і оснащені усім необхідним, щоб діти проявляли власні творчі таланти, у них виникало почуття цікавості про світ навкруги. Кожна з шести зон присвячена конкретному сенсорному почуттю: смак, нюх, слух, зір, рівновага, почуття.

  Діти також можуть весело провести час серед казкових персонажів – аніматори, які завжди у розпорядженні гостей, знають масу цікавих ігор і історію MagicGardens. Невід’ємною частиною парку є рослини. Завдяки ним парк розваг є прекрасним місцем для відпочинку на відкритому повітрі для дітей і їх батьків, але і притулком для тих, хто відпочиває на лоні природи. Пішохідні доріжки перетинаються областями, з сотнями видів рослин – кольорів, кущів і дерев. Сад був влаштований так, щоб у будь-яку пору року здивувати безліччю кольорів. Так, що сюди можна періодично повертатися, щоб спостерігати мінливість природи.

  У парку є ресторан, кондитерська, кафе і сувенірний магазин з оригінальними подарунками і іграшками. Для дітей і батьків обладнані комфортабельні туалети, пеленальні столи, сейфи і багато що інше, а також парковка для декількох автобусів і більше 1000 автомобілів.

  MagicGardens відкритий щодня з 10:00 до 19:00. Дорослий квиток коштує 29 злотих (близько 75 гривень), пільговий 24 злотих (приблизно 62 гривні). Діти до 4 років проходять безкоштовно.


  Post a Comment

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>