77-ти літня німка відправилася на автомобілі в кругосвітню подорож

Архіви

Останні коментарі

  в кругосвітню подорож77-річна німка Хайді Хетцер, власниця раритетного раллійного автомобіля, вирішила кинути виклик власному віку і зробити на своєму “залізному коні” захоплюючу дворічну кругосвітню подорож. Колесити по світу вона буде на 84-річному авто.

  “Сучасний автомобіль може легко пройти навіть найскладніший маршрут, я ж шукаю амбітні завдання” – сказала Хетцер, прощаючись минулої неділі у Берліні зі своїми прихильниками. “Стара коробка в ще старішій коробці” – так, прокоментувала вона свою експедицію.

  Хоробру автомобілістку супроводжуватиме 25-ти літній фотограф, який, як стверджують журналісти телеканалу ARD, не має водійських прав і не знайомий з пристроєм автомобіля. Хетцер же раніше брала участь у багатьох автопробігах, у тому числі в Монте-Карло, а до 2012 року вона керувала однією з мережею дилерів Opel.

  Маршрут унікальної експедиції на першому етапі буде проходить через країни Східної Європи, Іран, а також Росію і Китай. Мер Берліна Клаус Воверайт завірив, що триматиме пальці схрещеними за успіх своєї співвітчизниці.


  Post a Comment

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>