Огляд iPad 4 і його основних особливостей

Архіви

Останні коментарі

  Огляд iPad 4Як відомо, ера iPad ‘ів почалася ще в квітні 2010 року. У той час багато хто марив цією новинкою, а сьогодні їх модельний ряд перетворився на ціле сімейство стильних, потужних і в той же час дуже привабливих планшетів. Сьогодні ми приведемо огляд iPad 4, одного з найпродуктивніших представників сімейства планшетних комп’ютерів Apple.

  Насправді компанії Apple вдалося реалізувати небувалу потужність для мобільних гаджетів. Це було відмічено ще з випуском першого покоління iPad, а за три роки цей прогрес перевершив усі очікування. Отже, чим же може похвалитися iPad під номером чотири?


  Огляд iPad 4: чим він кращий за колишні моделі

  З першого погляду він практично нічим не відрізняється від iPad 3, ті ж розміри, та ж форма, та і по вазі вони однакові. Але розробники подарували четвертій моделі “нове серце” A6X. Ця модель процесора стала на рівень потужніше за передуючих. Перш, ніж з’явитися на iPad 4, первинна модель цього процесора вже використовувалася в iPhone 5 – це був чіп A6.

  iPad 4
  Насправді процесори iPhone 5 і iPad 4 – це перші кроки компанії Apple у використанні унікальної “кристальної системи” в створенні процесорів. І, можна відмітити, що ці кроки цілком вдалі. Таким чином, розробники змогли не лише помітно підвищити продуктивні характеристики центрального модуля, але і зменшити рівень енергоспоживання. На відміну від цього процесора, конкурентні пропозиції, навпаки, дуже ненажерливі.

  Огляд iPad 4

  Ще одна відмінність iPad 4 полягає в новому відеографічному процесорі, який по заявах керівництва компанії, став удвічі “сильніше” iPad 3 з його процесором A5X. До цих слів багато хто віднісся скептично, оскільки і у третього покоління планшетів від Apple теж високі досягнення в цій області.

  Це відмітили і незалежні експерти у своїх тестах – практично за усіма графічними показниками відеопроцесор в iPad 4 перевершує попереднє покоління А5 на пристойну кількість відсотків.

  Огляд iPad 4

  Екран у нього залишився тим самим. Як і у третьої моделі – це Retina -дисплей з діагоналлю 9.7 дюймів. Дозвіл у цього дисплея цілих 2048 на 1536 пікселів. До питання якості зображення, насиченості кольорів і яскравих фарб “яблучна” компанія відноситься дуже педантично. На найвищу якість картинки також впливає фабричне калібрування, якому піддаються усі Retina -екрани в процесі становлення частиною майбутнього гаджета.

  iPad 4

  Серед інших особливостей iPad четвертого покоління можна виділити наявність порту Lightning. Це, швидше за все, зроблено не унаслідок необхідності, а в цілях підвищення естетики і стилю. Отже аксесуари від колишніх iPad ‘ів, за винятком iPad mini, до четвертої моделі не підійдуть.

  Огляд iPad 4

  Шейдерна продуктивність, яка зросла в четвертому iPad удвічі, відкрила перед розробниками додатків широке поле для творчості. В першу чергу це торкнулося творців ігор – їм вдалося нарешті скористатися високим розділенням Retina і почати готувати ігри з високою деталізацією і якістю картинки.

  iPad 4

  На перший погляд може здатися, що якість деталізації залишилася тією самою. Але якщо вдивлятися в деталі, то відразу стає очевидним – зображення в іграх на iPad 4 помітно перевершує третє покоління планшетів від Apple.

  Тому, якщо ви хочете отримати високоякісний планшет під управлінням iOS, вам слід звернути увагу на iPad 4, огляд якого ви тільки що вивчили. Зовсім нещодавно Apple випустила iPad Air,  він також може стати відмінним рішенням для вас.


  Post a Comment

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>