Category Archives: Технології

Огляд iPad 4 і його основних особливостей

Огляд iPad 4Як відомо, ера iPad ‘ів почалася ще в квітні 2010 року. У той час багато хто марив цією новинкою, а сьогодні їх модельний ряд перетворився на ціле сімейство стильних, потужних і в той же час дуже привабливих планшетів. Сьогодні ми приведемо огляд iPad 4, одного з найпродуктивніших представників сімейства планшетних комп’ютерів Apple.

Насправді компанії Apple вдалося реалізувати небувалу потужність для мобільних гаджетів. Це було відмічено ще з випуском першого покоління iPad, а за три роки цей прогрес перевершив усі очікування. Отже, чим же може похвалитися iPad під номером чотири?

(далі…)

Чим унікальні навушники для iPad

навушники для iPadБагато користувачів гаджетів Apple не здогадуються про те, що гарнітури від їх пристроїв, у тому числі навушники для iPad, мають власний унікальний функціонал. Сучасний вибір навушників величезний, і велика частина з них дружить з яблучними планшетами. Але в цьому огляді мова піде не про сторонні акустичні рішення, а про оригінальні навушники Apple, оснащені невеликим пультом управління і мікрофоном.

У комплекті окрім самих навушників додається інструкція до них, на яку, як правило, майже ніхто не звертає належної уваги. Можливо тому, про те, що за допомогою крихітної прямокутної вставки на дроті гарнітури можна не лише розмовляти, але також повністю управляти аудіо або відео плеєром, власники чудо-наушників дізнаються або випадково, або з подібних оглядів.

(далі…)

Космічна повітряна куля

космічна повітряна куляХто не хотів хоч раз в житті стати астронавтом? Побачити земну кулю своїми очима, пізнати безмірність космосу, відчути незабутній драйв? Мрію про подорож в космос зможе здійснити тепер кожен, завдяки компанії World View. Вона успішно організувала випробування свого нового дітища. Приблизно за сімдесят п’ять тисяч доларів (сума коливається) можна буде придбати квиток на екскурсію на космічній повітряній кулі.

Випробування зменшеної моделі були проведені 18 червня в Міжнародному Аероцентрі Розвелла в Нью-Мексіко. Портал Space передає інформацію про початок нового етапу -космічного туризму. Апарат зміг набрати висоту в тридцять сім кілометрів над поверхнею Землі. Проте, модель кулі – це усього лише прототип, що становить десять відсотків від справжнього розміру винаходу. Компанія завіряє, що їм вдасться підкорити висоту і з повномасштабною версією. Більше того, тридцять сім кілометрів – мінімальна планка, яку прогнозує компанія Арізони.

(далі…)

Люди-кіборги

Люди-кіборгиУчені за останні роки зробили величезний прорив в плані створення штучного інтелекту. “Дати”  їм ще декілька років і ця технологія міцно увійде до життя людини. Вже сьогодні проводяться перші випробування на тваринах. Наскільки вони успішні?

Як і практично усі розробки, цю учені вирішили спочатку протестувати на щурах. Вони створили штучний мозочок і пересадили його в голову щурові, у якого раніше була зафіксована травма мозку. Як підсумок – тварина після події деякого часу майже повністю відновилася і зажила нормальним життям. В майбутньому учені прогнозують використання аналогічної методики для людей, що перенесли інсульт або мають вікові зміни в мозку. Проте імплантація штучних частин мозкового відділу може знайти застосування не лише в медицині, але і для створення сверх-людей.

(далі…)