У Іспанії цього літа можна послухати концерти на дахах

Архіви

Останні коментарі

  концерти на дахахБібліотеки, покинуті вілли, музеї, дахи – усі ці місця перетворюються на літній час в Іспанії в концертні зали. З червня по кінець серпня в країні проходить більше 40 музичних і театральних фестивалів.

  У літній час в Іспанії, щоб послухати музику або подивитися спектакль вам не обов’язково роздивлятися афіші театрів і філармоній. Фестивалі проводяться у ботанічних садах і навіть на пляжах. Впродовж наступних декількох вечорів, наприклад, музичні сонати Людвіга ван Бетховена звучатимуть в музеї Прадо в Мадриді. Виконає їх молодий, але вже популярний іспанський піаніст Гораціо Лавадера. Гітарист і піаніст Бенджамін Хабічуела гратиме концерт в стилі фламенко в пам’ять загиблого в лютому Пако де Лусія. Цей захід проходитиме в готичному замку Беллвер на Майоці.

  У серпні уперше у Барселоні відбудеться унікальний джазовий фестиваль на даху палацу Гуеля, спроектованого великим Антоніо Гауді. А у вересні в імпровізований концертний майданчик буде перетворений один із залів Бібліотеки Каталонії. Там по черзі проводитимуться різні спектаклі і концерти. Серед іншого там можна буде почути гарячі кубинські ритми і насолодитися музикою фламенко.


  Post a Comment

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>