У Італії хочуть продовжити відпускний сезон

Архіви

Останні коментарі

  відпускний сезон ІталіїУ Італії в останні дні все частіше чутні заклики продовжити відпускний сезон до жовтня місяця, щоб врятувати туристичну галузь країни після невдалого сезону, викликаного економічними проблемами і поганою погодою, що обрушилася на початку літа на апеннінський півострів. Зокрема, поступають пропозиції перенести на місяць початок навчального року.

  Власники готелів на багатьох морських і гірських курортах цього року несуть величезні фінансові втрати в результаті нестійкої погоди, частих сильних штормів і локальних повеней, а також незвичайного для цієї пори року холоду. Ці труднощі обтяжуються поганим фінансовим положенням багатьох італійців і високим рівнем безробіття, внаслідок чого багато громадян країни вирішили відмовитися від літніх відпусток.

  У зв’язку з цим працівники туріндустрії закликають офіційну владу продовжити відпускний і туристичний сезон пересунувши терміни початку навчального року в школах і внз країни, стимулюючи тим самим батьків відправитися в позачергову відпустку зі своїми чадами. Це, на їх думку, повинно полыпшити положення власників готелів і ресторанів цього року і уникнути банкрутства багатьох закладів туристичної спрямованості.

  Такі пропозиції вже отримали мери багатьох курортних городків країни, а також міністр освіти Італії Стефанія Джанніні. Проте представники влади і чиновники доки категорично проти такого рішення, на їх думку затримка початку навчального року негативно вплине і на якість освіти і на сімейні бюджети багатьох громадян країни. Крім того, прогнози погоди на найближчий місяць також не вселяють оптимізму – дощі, шторма і холода знову можуть повернутися в Італію у кінці цього місяця.


  Post a Comment

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>